Ziema ir kā modes skate - atrādi padarīto, bet viss smagais darbs ir vasarā! " /M.Dukurs/Aktualitātes


14.02.2012. Nedēļas nogalē Latvijas kausa pirmais posms kalnu slēpošanā

Šo sestdien un svētdien Siguldā Kordes trasē ar sacensībām supergigantā, milzu slalomā un slalomā sāksies 2012.gada Latvijas Slēpošanas savienības organizētā Latvijas kausa izcīņa kalnu slēpošanā. Tas būs kausa izcīņas pirmais posms, kurā startēs vadošie pašmāju kalnu slēpotāji, kas uzrādījuši atzīstamus rezultātus starptautiskajā arēnā, ieskaitot uzvaras FIS sacensībās.

Šajās brīvdienās Siguldā valdīs kārtīga sporta sacensību atmosfēra, jo Kordes trasē norisināsies pirmais posms kalnu slēpošanā, bet paralēli Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē notiks Pasaules kausa posms kamaniņu sportā. Latvijas kauss ir prestižākās sacensības kalnu slēpošanā mūsu valstī, un tām atkal būs starptautisks statuss, jo dalībnieku vidū kā allaž būs arī mūsu ziemeļu un dienvidu kaimiņi – igauņi un lietuvieši, kas ir novērtējuši sacensību augsto līmeni gan organizācijas ziņā, gan arī dalībnieku sastāva ziņā, jo Latvija ir vadošā no Baltijas valstīm kalnu slēpošanā.
Kā jau ierasts paši jaunākie būs C grupas dalībnieki, kas dzimuši 2001./2002.gadā, bet vecākie būs senioru grupas pārstāvji, kas dzimuši 1977.g. vai agrāk. Un protams, neiztikt bez elites grupas un junioriem, kuri pagaidām ir labākie Latvijā. Sestdien plānotas divas disciplīnas – supergigants un milzu slaloms, bet svētdien tikai slaloms. Katrā disciplīnā paredzēti divi braucieni. Labākajiem jaunajiem censoņiem būs dota iespēja samērot spēkus ar pieaugušajiem, jo saskaņā ar nolikumu A, B, C grupu (1997.gads un jaunāki) pirmo trīs vietu ieguvējiem abos dzimumos ir brīvprātīga iespēja piedalīties pieaugušo Latvijas kausa sacensībās tajā disciplīnā, kurā viņš ieguvis 1-o, 2-o, vai 3-o vietu.

P.s. Informācija pārpublicēta no www.infoski.lv

SK APEX SPORTISTIEM SACENSĪBĀM JĀPIESAKĀS PAŠIEM!!!