Ziema ir kā modes skate - atrādi padarīto, bet viss smagais darbs ir vasarā! " /M.Dukurs/Aktualitātes


14.06.2012. Noslēdzies 2.posms Ski-box balvas izcīņā skrituļslidošanā 2012!

Diena iesākās saulaina un nekas neliecināja par lietu, bet jau reģistrācijas laikā, nepilnu pusstundu pirms sacensību sākuma mūs pārsteidza stipras lietus gāzes, kas atstāja lielas, nežūstošas peļķes Uzvaras parka līkumotajā trasītē.

Neskatoties uz to, sacensību dalībnieku skaits turpina pārsteigt! Jau pirmajā posmā, kas norisinājās 7. maijā, šīs sacensības sasniedza rekord dalībnieku skaitu. Pirmajā posmā uz startu izgāja 96 dalībnieki. Bet nu jau rekords ir pārspēts, jo otrajā posmā, kas norisinājās 12. jūnijā, piedalījās 102 dalībnieki! Šīs sacensības norisinās jau 3 vasaru un ar katru gadu pieaug dalībnieku skaits tieši mazākajā grupiņā! Šī grupiņa arī šogad ir visvairāk pārstāvēta. 2004. gadā dzimušās un jaunākas meitenes uz starta izgāja 13, bet zēni 17. Patīkami redzēt, ka aktīvi tiek pārstāvētas arī senioru grupas!

Vēl atlikuši 3 posmi:
3.posms 10. jūlijā;
4.posms 14. augustā;
5.posms 11. septembrī;

Lieku reizi atgādināšu. Lai iegūtu kopvērtējuma kausu un organizatoru sarūpētās balvas, ir jāstartē vismaz 3 posmos :)

Pieteikšanās sacensību nākamajiem posmiem online reģistrācijas sistēmā notiek mājaslapā www.apexski.lv sadaļā -> sacensību nolikumi! Pieteikšanās tiek atvērta nedēļu pirms sacensībām

Rezultāti no 2. posma pieejami ŠEIT!