Ziema ir kā modes skate - atrādi padarīto, bet viss smagais darbs ir vasarā! " /M.Dukurs/Aktualitātes


15.12.2009. TRANSPORTS UZ KALNU!

3 reizes nedēļā uz kalnu kursēs speciāls busiņš. Šoferis – Ainis Opmanis.
4d Ainis izbrauc 16:30 no Mārupes un pieturas mēģinās pielāgot katram braucējam pēc iespējas tuvāk mājām! Tāpēc, ja vēlies uz treniņu doties ar busiņu, katru reizi ir jāpiesakās Ainim! Maksa par šo pakalpojumu ir 4 Ls! Pieteikties jau iepriekšējā vakarā pa telefonu +37129236655 !

Uz Janvāra mēnesi būs iespēja iegādāties transporta abonamentu!
Pēc Svētkiem, sākot ar janvāri, treniņi būs 5 x nedēļā lielajiem un 3 x nedēļā mazajiem un iesācējiem, uz kuriem 3 x nedēļā būs iespēja braukt ar busiņu, bet 2 x nedēļā būs jāved vecākiem vai iespēja sarunāt transportu ar Andri vai arī ar sabiedrisko transportu ( smagās slēpes un zābakus varēs atstāt Kaķīškalnā)!

Tātad maksa par transporta pakalpojumu ir 4 Ls, bet ja esi apņēmies cītīgi trenēties un regulāri apmeklēt treniņus, tad nākam Tev pretī un Tev ir iespēja iegādāties TRANSPORTA ABONAMENTU! Tas nozīmē, ka Tu maksā mēneša maksu 36 Ls uzreiz! Un brauc katru reizi ar busiņu tikai par 3 Ls, ietaupot 12 Ls mēnesī! :) Janvārī ar šo abonamentu Tev būs iespēja ar busiņu tikt uz 12 treniņiem!
Abonamentu varēs iegādāties līdz katra mēneša (abonamenta) sākuma 1.datumam. Nauda, transporta neizmantošanas gadījumā konkrētajā mēnesī, netiks atgriezta! Abonamenta cena katru mēnesi var mainīties, atkarībā no busiņa braukšanas reizēm (kalendāra)!