Ziema ir kā modes skate - atrādi padarīto, bet viss smagais darbs ir vasarā! " /M.Dukurs/Aktualitātes


12.09.2012. Noslēgušās sacensības " SkiBox balvas izcīņa skrituļslidošanā 2012"

      Nu jau ceturto gadu aizvadītas ātruma skrituļslidošanas sacensības " Ski Box balvas izcīņa skrituļslidošanā ". Šīs ir vienīgās skrituļslidošanas sacensības, kuras tiek aizvadītas visas vasaras garumā piecos posmos, pa vienam posmam katru mēnesi sākot no maija līdz pat septembrim.

      Lai arī šogad vasara mūs nelutināja ar labiem laika apstākļiem un vairāki posmi tika aizvadīti lietū, priecē, ka dalībnieku skaits šogad ir ļoti audzis. Pat līdz tam, ka regulāri trūka starta numuri. Vislielākais dalībnieku skaits bija augusta posmā - 109 dalībnieki, bet vispār sacensības kaut vienu reizi ir apmeklējuši 170 dalībnieki. Vēl joprojām strauji pieaug dalībnieku skaits pašu mazāko slidotāju grupā! Pēdējā posmā startēja 18 jaunākās meitenes un 15 jaunākie zēni, bet kopā startējuši tieši 27 dalībnieki katrā grupā.

      Vissīvākā cīņa ar taktikas ieslēgšanu 5.posmā izvērtās pieaugušo vīriešu grupā, kur pēc pēdējā posma, nomainījās Kopvērtējuma uzvarētājs.
SkiBox balvas izcīņa skrituļslidošanā 2012 5.posms un KOPVĒRTĒJUMA REZULTĀTI

Paldies komandu: Bjc "Laimīte", SK "Traverss-V",SK "Aisbergs 06", Powerslide Latvia, JLSS/NRR-TEAM, AK "Jūrmala" , SK "Asi" un SK "Apex" audzēkņiem, treneriem un vecākiem, ka bijāt visu vasaru ar MUMS!

      Prieks bija sacensībās redzēt arī daudz jaunos slidotājus, kuri nepārstāv nevienu klubu, skolu vai komandu, jo līdz šim daudziem ir izveidojies priekšstats, ka tur kur startē komandas vai treniņgrupas, kuras šajā sporta veidā trenējās katru dienu - " cilvēkam no malas" vai kā daudzi saka " tautas grupai " šādās sacensībās nav ko darīt. Sacensībās, jo īpaši pieaugušo un senioru grupā, atrod domubiedrus un turpina trenēties kopā. Kas var būt labāks par slidošanu, skriešanu, slēpošanu un vispār nodarbošanos ar sportu labā kompānijā :)

Foto.A.Siliņš
Bildes no 4. un 5. posma apskatāmas ŠEIT
Aicinām vēl visus uz komandu stafeti 18. septembrī!

INFORMĒJAM, KA SEZONAS RANGA KOPVĒRTĒJUMA APBALOŠANA NOTIKS NEVIS 18.SEPTEMBRĪ KĀ TAS TIKA IEPRIEKŠ MINĒTS, BET 9. OKTOBRĪ plkst. 19:00 VEIKALĀ " EXTREME SPORTS" BARONA KVARTĀLĀ!

Sacensību galvenais sponsors - veikals " Ski Box"
Atbalstītāji:
* Sia "Aerodium"
* Sia "Filter"
* Sia "Eurorisk"
* Sia "BK6"
* Antra Zemīte ar Katrīnu Kotello
* informatīvais atbalstītājs www.infoski.lv

Sacensību organizatori: SK Apex (Kristīne Poška) un SK Asi (Andris Krauja)