Ziema ir kā modes skate - atrādi padarīto, bet viss smagais darbs ir vasarā! " /M.Dukurs/Aktualitātes


25.03.2014. Līdz 7. aprīlim atpūšamies no intensīvās sezonas un tad atsākam treniņus ar jaunu sparu

Lai arī pēc īsas, bet ļoti intensīvas kalnu slēpošanas sezonas, kā jau katru gadu taisam pelnīto atpūtas periodu pārejas posmā no sacensību perioda un treniņu periodu! Atpūta 2 nedēļas! Tikmēr varat individuāli paskriet krosiņus savā apvidū, izvilkt no ziemas migas riteņus un skrituļslidas. neaizmirstiet uztaisīt tehnisko apkopi gan slidām, gan ritenim :) Tiem, kas nebrauc uz kalnu slēpošanas sacensībām Valdiserē, slēpes var ieziemot līdz 9. jūnijam, kad izbraucam uz kalnu slēpošanas nometni Hintertux. Fiziskās sagatavotības nometne pirmā būs Siguldā no 2.-7. jūnijam! Tālākie vasaras plāni sekos vēlāk, kad varēs apstiprināt datumus :)

Treniņi atsāksies 7. aprīlī ar krosiņiem, vfs+sfs stadionā, skrituļslidošana un riteņbraukšana. Šovasar mēģināsim arī pieslēgt ūdensslēpes ozolniekos jūlija un augusta mēnesī.
P.s. Pirmdienās treniņi 6. vsk. vēl paliek spēkā arī tagad kad ir brīvlaiks.

Par aizgājušo sezonu un turpmāko un vasaras plāniem noteikti parunāsim vēl kluba piknikā!! Datums un vieta sekos :) Pagājušajā gadā tas izvērtās par ļoti jauku pasākumu tāpēc jāatkārto arī šogad :)