Ziema ir kā modes skate - atrādi padarīto, bet viss smagais darbs ir vasarā! " /M.Dukurs/Aktualitātes


14.08.2010. Atpūta pirms skolas un jaunās slēp.sezonas! DISPANSERS!

Pēc 22. augustā notiekošā vērienīgā skrituļslidošanas maratona Jūrmalā, sāksies ieplānotās pirmskolas brīvdienas (atpūta no treniņiem) līdz 4. septembrim! Tiem, kas regulāri nākuši uz treniņiem un braukājuši uz sacensībām, iesaku pirms slēpošanas sezonas tiešām atpūsties, bet tie, kas dažādu iemeslu dēļ tik aktīvi treniņus nav apmeklējuši, kā arī skrituļslidotājiem, kas nejūtās noguruši, šajā laikā var pievienoties skrituļslidu treniņiem otrdienās un ceturtdienās Uzvaras parkā! Par laikiem sazināties ar Andri Krauju!

Brīvdienās visiem sportistiem OBLIGĀTI ir jāiziet medicīniskā pārbaude sporta medicīnas aģentūrā ( Dispansers) Raiņa bulvārī 27, plkst. 13:30!
24.augustā MAZAJIEM! Šajā dienā būtu vēlams iet arī lielajiem brāļiem un māsām, jo lielie mums ir vairāk, bet ja visi sanāksiet vienā dienā, pašiem būs jāsēž garās rindās un dakterītes arī neapmierinātas! Tātad šajā dienā Lūgums iet: Kristai B., Ievai, Rodrigo, Haraldam ar Rihardu, Katrīnai ar Līvu, Laurim ar Elvi!
25.augustā LIELAJIEM! Visiem pārējiem, kuri netika nosaukti! Ja kāds netiek konkrētajā dienā, Lūgums pašiem savā starpā samainīties!
Visiem līdzi urīnu burciņā priekš urīnanalīzēm! Medicīniskā pārbaude ir bez maksas!

Atpūtas laikā ieteicams pašiem paskriet krosiņu vai pabraukt ar riteni mierīgā tempā, lai uzturētu sevi formā!
Tuvākās sacensības pēc brīvlaika ir 4.septembrī (skrituļslidošana Juri maratons 6.p. un 5.septembrī 20.Latvijas riteņbraucēju vienības brauciens Siguldā vai arī skrējiens Vecāķos!