Ziema ir kā modes skate - atrādi padarīto, bet viss smagais darbs ir vasarā! " /M.Dukurs/Aktualitātes


10.02.2011. LJČ trenere Kristīne nebūs, jo dodas uz EJOF

Jau pirms tam vairākkārt ir izskanējusi informācija saistībā ar Eiropas jaunatnes olimpiskajām dienām Liberecē 2011.gadā uz kurām ceļazīmes mēģināja izcīnīt arī 3 sportisti no mūsu kluba: Krista Vitkovska, Patrīcija Anna Alsiņa un Armands Zariņš Ar visu EJOD komandu bijām divos sacensībus izbraucienos Čehijā, decembrī un janvārī, bet Armands ar tēvu vēl Zviedrijā janvāra beigās! Izbraucieniem pievienojās arī Elza Rozenfelde!

Laika apstākļi mūs nelutināja un abos izbraucienos Čehijā tie bija tik slikti, ka praktiski bija neiespējami izbraukt vajadzīgos punktus no pēdējām starta pozīcijām, jo mūsu kluba sportisti no kandidātiem bija vienīgie ( vēl M.Zvejnieks ), kuriem šis bija pirmais FIS sacensību gads ( vecuma ierobežojums ), bet, protams, tas nav attaisnojums, tā ir tikkai viena daļiņa no visa, jo galvenokārt, pietrūka fiziskā sagatavotība - smagais darbs vasarā un rudenī! Kaut gan "mācību" par to ka vasaras treniņiem ir ļoti liela ietekme arī sacensībā ziemā meitenes jau guva bērnu FIS sacensībās Abetonē pagājušā gada marta beigās, vasarā laikam atkal to piemirsa :) jo treniņu apmeklējums nebija no tiem spožākajiem! Pietrūka arī pieredze - stress pirmajās sacensībās darīja savu! Arī treniņi tieši alpos, bet tas protams ir jau finansiālas dabas un iespēju jautājums! Kā arī pašu sportistu nedaudz novēlotā pieslēgšanās pasākumam un sagatavošanās processam, bet tas jau arī daļēji saistās ar finansiālajām iespējām!

Tā nu ir sanācis, ka SK APEX sportisti uz EJOD ir palikuši aiz svītras, bet neskatoties uz to, trenere Kristīne no LSS ir saņēmusi uzaicinājumu doties ar pārējiem sportistiem uz jaunatnes olimpiādi Liberecē! Trenerei tā arī ir iespēja gūt labu pieredzi un attīstību, tāpēc iespēju, kas varbūt ir izteikta pirmo un pēdējo reizi, pieņēmu ar prieku! Tikkai prieks nedaudz mazinās saistībā ar to, ka nevarēšu JUMS būt klāt 6d un 7dienas sacensībās! Tāpēc esmu atradusi palīgus: Andri Krauju (visās jomās), Aini Opmani (slēpju sagatavošanā un startiņā) un Annu Bondari (psiholoģiskais atbalsts, uzmundrinātāja un palaidēja no startiņa :) ), lai starti izdotos godam un ar medaļām kaklā :)
P.s. Treneres smērītes,ziedītes, birstītes atradīsies pie Aiņa!

EJOD komanda izlido 12.februārī un atgriežās 19.februārī! Sīkāka informācija par pasākumu uz kuru dodamies ŠEIT
Pati trenere šādā pasākumā ir piedalījusies kā sportiste 2001.gadā Somijā!

Cerot uz saprati,
trenere Kristīne