Ziema ir kā modes skate - atrādi padarīto, bet viss smagais darbs ir vasarā! " /M.Dukurs/Aktualitātes


18.04.2011. Bulgārija un Francija (Valdisere)

SK APEX marta sākumā devās uz Bulgāriju, kur 60 km no galvaspilsētas Sofias pilsētā Borovets 8. un 9. martā norisinājās sacensības SL un GS disciplīnā.

Borovets mūs sagaidīja un pavadīja ar sauli, bet pašās sacensību dienās laiks nebija no tiem patīkamākajiem, bet neskatoties uz to, ka bija stipri sasnidzis un pāris reizes pa brīvo sanāca arī nobaudīt "pūdersniegu", kurš vēlāk pārvērtās par smagu masu, sacensību trases bija sagatavotas godam!
Trasēs gāja mums labi, bet vienmēr jau gribās vēl labāk! Rezultāti GS: Eduards dnf, Dāvis 11.v.,Kristers 19.v.no 41 startējošā dalībnieka, Liene 8.v., Līva 11.v. no 25 startējošām meitenēm, Elvis 5.v. no 44 startējošajiem zēniem! Rezultāti SL: Dāvis dnf.,Kristers 20.v., Eduards 28.v. no 41 startējošā dalībnieka, Līva 11.v., Liene 17.v. ( kāpiens pēc mieta, bet 2.trasē uzrāda 4. laiku) no 25 startējošām meitenēm, Elvis 7.v. no 44 startējošajiem zēniem! Kombinācijā: Kristers-19,Līva-9,Elvis-6.vietā!
Pilnos rezultātus diemžēl nevaru ievietot, jo tie ir pārāk liela formāta (saglabāti pdf vienā failā)!

Eduards Burkovskis par viņa pirmajām FIS sacensībām: "Pirmo reizi braucu uz FIS sacensībām, kuras norisinājās Bulgārijā, Borovets kalnu kurortā. Konkurenti ( rumāņi, libāņi, angļi, ukraiņi, serbi, grieķi, slovāki, u.c. )bija spēcīgi, labi sagatavoti jaunie sportisti, kuri trasēs bija daudz ātrāki par mums. Brauciens bija labs un interesants. Sacensības notika divās disciplīnās SG un SL. Trases bija garas un grūtas to stāvums bija tads ka Siguldas Kordē, tikai piecas reizes garāks nobrauciens. SL trasēs starp vecuma grupām mainījās vietām . Ar krēsla pacēlējiem tikām nogādāti līdz kalnu virsotnei, no kurienes tika dots starts sacensību nobraucieniem. Braucām tikkai pa divām trasēm, sporta trasi un tūristu trasi, kopā kalnu kūrortā bija apmēram 8-12 trases. Laika apstākļi bija slikti, pirmo dienu bija spoža un silta saule, otro dienu bija auksts -10, liels vējš un sniga sniegs, bet trešo dienu bija vēl aukstāks, bet tik ļoti nepūta vējš. Pašā pilsētas centrā, kurā mēs dzīvojām bija daudz supermārketu un apģērbu veikalu. No visa brauciena ieguvu pieredzi un uzlaboju savu braukšanas stilu. Brauciens likās laimes un prieka pilns. "

VALDISERE gan mūs lutināja ar saules stariem visu dienu garumā un Liene, Elvis, trenere Kristīne jauniešu izlases sastāvā slēpošanas sezonu noslēdza plašājā un vēl sniega pilnajā Valdiseres kurortā, kur norisinājās vienas no spēcīgākajām bērnu FIS sacensībām - LA SCARA sacensības aprīļa sākumā! Par to kā mums tur gāja variet lasīt Par to kā viņiem gāja, lasiet ŠEIT