Ziema ir kā modes skate - atrādi padarīto, bet viss smagais darbs ir vasarā! " /M.Dukurs/Aktualitātes


16.05.2011. Kalnu slēpošanas sezonas noslēguma pasākums

Esiet laipni aicināti apmeklēt Latvijas slēpošanas savienības 2010./ 2011.gada sezonas noslēguma pasākumu 2011.gada 21.maijā, Siguldā, Raiņa parkā ( Tas ir tur, kur Siguldas nometnes laikā mums notiks skrituļslidošanas treniņi, skeitparkā ).

Pasākuma programmā:
Ierašanās no plkst. 12.00
13.00 sezonas noslēguma pasākuma atklāšana
13.05 Apbalvošana – paši mazākie „Viciņa kausa dalībnieki”
~ radoši priekšnesumi, sportiski pārsteigumi~
14.00 Apbalvošana – jaunieši
~ radoši priekšnesumi, sportiski pārsteigumi~
15.30 Apbalvošana – pieaugušie
~ radoši priekšnesumi, sportiski pārsteigumi~
16.30 Apbalvošana – klubi
~laba mūzika, garda bufete, vērtīgas sarunas ~

Sezonas noslēguma pasākums, kā Jūs jau ziniet, notiks Siguldā, Raiņa parkā. Svētku organizators Guntis laipni gaida visus pasākuma dalībniekus, viesus un aicina neaizmirst arī sporta inventāru. Paralēli snovborda šovam (uz īsta sniega) katram ir iespēja nodemonstrēt savas prasmes - tajā skaitā braucieniem ar rolleriem un skrituļslidām. Parka segums un reljefs to atļauj.
Latvijas slēpošanas savienība.

Ja kāds to vēl nav pamanījis tad SK APEX šajā sezonā rangā ir pakāpies vēl augstāk un IEŅEM GODPILNO 3.VIETU SEZONAS RANGA KOPVĒRTĒJUMĀ 11 klubu konkurencē, bet JAUNIEŠU konkurencē 2.VIETU, PIEAUGUŠO konkurencē 4.VIETU!!

PERSONĪGS PALDIES NO TRENERES VISIEM KLUBA SPORTISTIEM KURI PALĪDZĒJUŠI MUMS KOPĪGI VISIEM SASNIEGT ŠO AUGSTO REZULTĀTU!!!

Uz pasākumu tiek laipni gaidīti un aicināti arī bērnu vecāki, māsas, brāļi un citi atbalstītāji! TIEKAMIES 21.MAIJĀ!!

P.s. Tiem, kuriem ir godalgotās vietas un jākāpj uz pjedestāļa - ierašānās OBLIGĀTA! Kausi vai balvas pēc tam netiks atdotas ( LSS rīkojums)! Lūgums uz pjedestāļa ejot uzvilkt kādu Apex piederības simbolu ( T-kreklu, vindstoperi utt. )