Ziema ir kā modes skate - atrādi padarīto, bet viss smagais darbs ir vasarā! " /M.Dukurs/Aktualitātes


14.09.2011. Ski-box balvas izcīņa skrituļslidošanā 2011 Noslēgusies!!!

Vasarai ritot ir aizritējuši arī 5.posmi nu jau diezgan atpazīstamajām sacensībām "SkiBox balvas izcīņa skrituļslidošanā 2011", kuru galvenais sponsors ir veikals SKIBOX!

Sacensības ir augušas, ir auguši arī sportisti meistarībā un ir pieauguši arī dalībnieki! Prieks ka ir aizpildītas arī Senioru grupas un katrā posmā ieraugam kādu jaunu entuziastu!! Sākot rīkot šīs sacensības pirms diviem gadiem, D grupas nemaz nebija, pagājušajā gadā uztaisījām D grupiņu, kur katrā posmā piedalījās no 3-5 meitenēm un ap 10 zēniem, bet 2011. gadā šīs ir visvairāk pārstāvētās grupas un katrā posmā piedalās no 10-15 mazajiem slidot gribētājiem meiteņu un zēnu grupā! Prieks, ka ir izdevies mazos piesaistīt šim sporta veidam!
Pēdējā posma REZULTĀTI un KOPVĒRTĒJUMS pieejams ŠEIT

Tiekamies visi vēlreiz 20.septembrī plkst.18:00 uz Sacensībām komandu stafetē un sezonas kopvērtējuma apbalvošanu! Tiks apbalvotas 1.-3. vietas ar kausiem, diplomiem un organizatoru sarūpētām balvām! Atcerieties, ka jābūt startiem vismaz 3 posmos, lai rezultāts tiktu ieskaitīts kopvērtējumā! Stipra lietus gadījumā, stafetes nenotiks, bet apbalvošana notiks nomas telpās Uzvaras bulvārī 15!

Par Komandu stafeti:
Starts: 18:00
Vieta: Uzvaras bulvāris 15
Distance: 500 m aplis pretējā braukšanas virzienā
Katram dalībniekam jāveic viens aplis, sākot no jaunākajiem dalībniekiem un beidzot ar vecākajiem
Noteikumi: Katrā komandā 4 dalībnieki, abu dzimumu pārstāvji:
1 D grupas pārstavis,
1 B vai C grupas pārstāvis,
1 A vai J grupas pārtāvis,
1 P vai S grupas pārstāvis
Lai būtu godīgāk un interesantāk, neļausim taisīt SuperKomandu, kā tas bija Ķekavā! Komandu var taisīt tikkai kluba/skolas ietvaros, iepriekš piereģistrējot to sūtot pieteikuma anketu uz e-pastu: kristineposka@gmail.com līdz 19.septembrim, plkst.12:00! Jaukto komandu varēs taisīt tikkai uz vietas no tiem bērniem, kuri nebūs iekļauti kluba/skolas pamatsastāva komandās! Jāpiereģistrē 20 minūtes pirms starta!
Katrai komandai jāparūpējas par vienojošo formu, atšķirības zīmi!
Apbalvo: 1.-3. vietas ieguvušās komandas!